Zengin Çiftçi - Oyun Oyna Para Kazan

Kullanici ve Gizlilik Sözlesmesi

1. Taraflar arasinda akdedilen bu sözlesme Zengin Çiftçi ile üye arasinda kullanim sartlarini ve gizlilik politikasini tanimlar.
2. Üye, Zengin Çiftçide sunulan hizmetlere Zengin Çiftçi tarafindan belirlenen sartlar disinda yetkisiz bir sekilde girmemeye ve yazilimi hiçbir suretle degistirmemeyi, bu kurallara uyulmamasi halinde Zengin Çiftçi ugrayacagi zararlari simdiden tazmin etmeyi kabul eder.
3. Diger kullanicilari rahatsiz ve tehdit etmemeyi, genel ahlaka aykiri, kanun disi, kisi veya kurumlarin ismini lekeleyici materyal ve bilgiler ile baskalarina ait bilgileri kayit etmemeyi yayimlamamayi, dagitmamayi kabul eder.
4. Tehdit edici, ahlak disi, irkçi Türkiye Cumhuriyeti Yasalarina, Uluslararasi anlasmalara aykiri mesajlar göndermemeyi kabul eder.
5. Zengin Çiftçi belirleyecegi bir üyelik sistemi ile sistemde her türlü kullanici islemlerini yapmaya yetkilidir. Üyelik kisiye özeldir ve ayni üyelik haklari farkli kisilere verilemez.
6. Üyeye satin almis oldugu paket dogrultusunda her gün kazanç elde edebilecegi materyaller verilecektir.


İade Şartları

1. Oyun Sitemizden Para iadesi Almak için Satin Aldiginizdan 24 Saat Süre içinde Facebook Üzerinden Basvurursaniz Kesintiler Size Ait Olmak Üzere Tarafiniza iade Edilir.
2. 24 saat'ten sonraki para iadesi taleplerinde yatırılan miktarın %50'si tarafınıza iade edilir.Üyelik Kuralları

1. Multi üyelik yasaktir. Cezası Kalıcı Ban'dır. Lütfen bu kurala özen gösterin.
2. 1 Cihazdan 1 hesap kontrol edebilirsiniz.
3. Depo sinirsizdir.
4. Bot , Program gibi yazilimlarla uye olmak , sahte tiklamalar gibi cesitli hile girisiminde bulunan uyelerimiz sistemden uzaklastirilir. Sinirsiz olarak banlanir.
5. Argo,küfür vs içeren kullanici adlari görüldügünde sorgulamaksizin ban atilacaktir.
6. Hesap alisverisi yasaktir. Olmasi durumunda olusabilecek sorunlardan problemlerden Zengin Çiftçi Sorumlu Tutulamaz.
7. Oyunumuzun Kurallari, Yonetim Tarafindan Uyelere Belirtilmeden Degistirilme Hakkini Sakli Tutar.


Zengin Çiftçi © 2016 Tüm Hakları Saklıdır.